NAPRAWA KOMPUTERÓW POZNAŃ, SERWIS KOMPUTEROWY POZNAN, POGOTOWIE KOMPUTEROWE W POZNANIU

serwis komputerowy poznań

          

OFERTA CENNIK DLA FIRM KONTAKT DOŚWIADCZENIE
pogotowie komputerowe poznań

DOŚWIADCZENIE

     Nasz Serwis Komputerowy Poznań został stworzony po to, by jak najszybciej dokonać naprawy nam zleconej. Naprawiamy komputery najczęściej w domu u samego klienta, przez co nie muszą Państwo czekać ponad tydzień za naprawą, jak jest to w większości serwisach komputerowych. Do tego nie muszą Państwo dźwigać ciężkiego sprzętu komputerowego z domu do serwisu, my do Was przyjeżdżamy, za dojazd nie pobieramy żadnej opłaty, jeśli wezwanie naszego Pogotowia Komputerowego dotyczy Poznania.

Żadna awaria sprzętu czy też oprogramowania nie stanowi takiego problemu, dla którego nie potrafimy znaleźć rozwiązania. Na wszystko znajdzie się rada, trzeba tylko umieć szukać, technikę znajdowania opanowaliśmy do perfekcji.

Wykształcenie

Właściciel firmy mgr inż. Krzysztof Kosicki

  • Studia na Politechnice Poznańskiej. Tytuł mgr inż. Elektrotechnik specjalność Układy Elektryczne i Informatyczne w Przemyśle i Pojazdach.

  • Certyfikat kursu Akademii Sieciowej Cisco na poziomie CCNA - sieci komputerowe

  • Tytuł Technik Elektronik Systemów i Sieci Komputerowych w Zespole Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu.

     Postanowiłem uruchomić Pogotowie Komputerowe Poznań, gdyż wiem, że jest wiele osób, które chciałyby zasięgnąć rady lub pomocy profesjonalisty, a nie stać go na wzywanie bardzo drogich informatyków, którzy często i tak na miejscu u klienta nie potrafią rozwiązać problemu. Cennik który ustaliłem jest w moim przekonaniu niewygórowany, a ja gwarantuję jakość oferowanych przeze mnie usług i daję gwarancję na to, że jeśli coś naprawię, to będzie to działało przez długi czas, chyba, że klient sam doprowadzi do kolejnej usterki przez błędne użytkowanie oprogramowania lub sprzętu.

     Zawsze chętnie dzielę się swoją wiedzą, jeśli chodzi o przemysł komputerowy. Staram się przestrzegać ludzi przed oszustami komputerowymi, którzy próbują naciągać niczego nieświadomego klienta i wciskają bubel, czyli sprzęt komputerowy, który w żadnym razie nie ma nic wspólnego z optymalnym dobraniem ceny do jakości podzespołów komputerowych. Ja zawsze podchodzę do klienta indywidualnie i staram się złożyć taki zestaw komputerowy, który spełni w jak największym stopniu wymagania użytkownika, ale przy tym będzie miał korzystną cenę.

     Dla mnie liczy się przede wszystkim skuteczność w usunięciu awarii sprzętu bądź oprogramowania i tą że skutecznością dzielę się z klientami. Naprawiam Komputery z pasją

 

statystyka

copyright© Serwis Komputerowy Poznań - wszelkie prawa zastrzeżone, nielegalne kopiowanie treści serwisu jest niezgodne z prawem